در حال آماده سازی
Florin-I

اطلاعات کلی:

- حاوی ید مورد نیاز سخت پوستان برای پوست اندازی و رشد
- طراحی ویژه برای سخت پوستان تزئینی آب شور و شیرین
- از کمبود ید و بیماری های مرتبط مانند گواتر در ماهی ها جلوگیری می کند.
- در کنار مکمل های دیگر Florin به ایجاد ترکیبی متعادل در آکواریوم های پلنت و آب شیرین کمک می کند.
- فاقد فسفات

دستورالعمل:

قبل از هر بار استفاده، 3 تا 5 ثانیه به خوبی تکان دهید. با دوز 1 قطره به ازای هر 40 لیتر شروع کنید و به مدت 10 روز ادامه دهید. اگر پوست اندازی اتفاق نیفتاد، دوز را به روزانه 2 قطره به ازای هر 40 لیتر افزایش دهید. وقتی پوست اندازی اتفاق افتاد، همین دوز را 5 روز دیگر ادامه دهید و سپس نیم قطره به ازای هر 40 لیتر از میزان دوز کم کنید و تغذیه را 30 روز دیگر ادامه دهید.
استفاده روزانه برای پوست اندازی بسیار مهم است. سخت پوستان معمولا به طور غریزی تا چند روز بعد از پوست اندازی مخفی می شوند تا از مواجهه با رقیبان در حالی که پوستشان هنوز سفت نشده است اجتناب کنند. کلسیوم عاملی مهم در شکل گیری لاک سخت پوستان است. همچنین آب هایی با سختی بسیار پایین مانع شکل گیری و سخت شدن لاک این موجودات می گردد. برای تامین کلسیوم می توانید از محصول Florin Delta KH طبق دستورالعمل استفاده کنید.
سلامتی و طول عمر تمامی اورگانیسم های درون آب آکواریوم به تغذیه ی مناسب و حفظ عوامل مختلف آب، از جمله مواد شیمیایی و درجه حرارت در بازه های مناسب بستگی دارد. این محصول تنها در صورتی می تواند به پوست اندازی کمک کند که سخت پوستان تغذیه ی مناسب داشته باشند و وضعیت سلامتی مناسبی داشته باشند.

نظر شما؟