میکرو-وور برايت ول

در حال آماده سازی
میکرو-وور

اطلاعات کلی:

غذای ریز برای ماهی های پلانکتون خوار، مرجان ها و دیگر بی مهرگانی که از مواد شناور در آب تغذیه می کنند.
- سوسپانسیونی از ذرات ریز پروتئین دریایی، چربی و کربوهیدرات به همراه آمینو اسید ها و اسید های چرب و ویتامین های مورد نیاز سیستم ایمنی
- مناسب جهت تغذیه ی بسیاری از مرجان های LPS، مرجان های نرم، گورگونیا ها، شقایق های دریایی، و دیگر پولیپ های تک یا گروهی
- زمان ایده آل مصرف شب می باشد چرا که در آن موقع بی مهرگان شاخک های خود را برای شکار باز می کنند.
- ایده آل برای برخی ماهی ها که از زوپلانکتون و دیگر ذرات شناور در آب تغذیه می کنند مانند دلقک ماهی، باسلت، ماهی توت فرنگی، آنتیاس، دامسل، کرومیس، آنجل پیگمی، کاردینال، نیزه ماهی، آرواره ماهی، شاهین ماهی، راس و بسیاری از جراح ماهی ها
- نیازی به نگهداری در یخچال ندارد.

آنالیز محصول و عناصر تشکیل دهنده:

پروتئین: 4.8%
فیبر: 0.04%
چربی: 1.4%
خاکستر (مواد معدنی): 1.2%
رطوبت: 92%

دستورالعمل:

لطفا قبل از مصرف به خوبی تکان دهید. اسکیمر و دیگر فیلتراسیون های مکانیکی را قبل از اضافه کردن این محصول خاموش کنید و تا 10 الی 15 دقیقه بعد از مصرف روشن نکنید.

غذادهی هدف مند (توصیه می شود):
غذادهی هدفمند به وسیله ی سرنگ های بلند که مخصوص این کار است امکان پذیر است. برای این کار ابتدا کمی از محصول را داخل یک ظرف کوچک ریخته و سپس آن را داخل سرنگ بکشید. سرنگ را داخل آب کنید و در فاصله 5 تا 10 سانتی متر بالاتر از موجود مورد نظر آن را تخلیه کنید. این کار را به میزان مورد نیاز تکرار کنید.
توجه داشته باشید که سرنگ آغشته به آب آکواریوم نباید با این محصول تماس پیدا کند چرا که باعث تجزیه و خراب شدن محصول می گردد.
اکثر مرجان ها در طول شب شاخک خود را باز می کنند که ماهی های مرجان خوار و زوپلانکتون خوار خوابند و ستون آب بالای مرجان ها سرشار از زوپلانکتون می شود. بنابراین منطقی ترین زمان برای تغذیه از این محصول زمانی است که چراغ های تانک را خاموش کرده اید و اتاق نسبتا تاریک است. با استفاده از یک چراغ قوه قسمتی را که می خواهید غذا بریزید روشن کنید و با استفاده از سرنگ طبق دستورالعمل بالا غذادهی کنید.

غذادهی سراسری:
به میزان مورد نیاز از این محصول برای ماهی ها و مرجان های جنبنده ی ساکن آکواریوم بریزید. یک دوز منطقی برای چهار هفته ی نخست این است که یک روز در میان 2.5 میلی لیتر به ازای هر 200 لیتر آب استفاده کنید. پس از این دوره می توانید دوز را به تدریج افزایش دهید.
نکات:
- این محصول نوعی ماده ی غذایی به حساب می آید، بنابراین استفاده ی بیش از حد ممکن باعث کاهش کیفیت آب شود چرا که مواد غذایی مصرف نشده به مرور در آب انباشته می شوند. توصیه می شود در چهار هفته ی نخست از دوز روزانه 5 میلی لیتر به ازای هر 200 لیتر آب بیشتر استفاده نکنید.
- شروع با دوز پایین و افزایش تدریجی به فیلتراسیون بیولوژیک شما اجازه می دهد که خود را با ترکیب جدید آب آکواریوم وفق دهد.

نظر شما؟