کورالازاروس برايت ول

در حال آماده سازی
کورالازاروس

اطلاعات کلی:

کلسیم فوق تصفیه شده قابل استفاده در رآکتور و یا ترکیب با زیرلایه ی آکواریوم های مرجانی
- افزایش تدریجی و حفظ غلظت کلسیم و سختی آب
- منبعی سرشار از کلسیم جهت استفاده در ساختار اسکلتی موجودات آکواریوم
- حاوی منیزیم، استرونتیوم، پتاسیم و کربنات
- کمک به پایداری پی اچ و شکل گیری آراگونیت
- اندازه ی ایده آل ذرات جهت استفاده در رآکتور مدیا و رآکتور کلسیم
- فاقد کلورید و سولفات

دستورالعمل:

لطفا قبل از استفاده این ماده را به وسیله ی آب شور یا شیرین آبکشی نمایید. برای استفاده در رآکتور کلسیم از دستورالعمل پیشنهادی رآکتور کمک بگیرید و چنانچه همزمان از محصول نئومگ استفاده می کنید، دستورالعمل آن محصول را نیز به دقت مطالعه فرمایید. نرخ انحلال این محصول بستگی به شدت جریان و پی اچ آب داخل رآکتور خواهد داشت. شما می توانید با تغییر شدت جریان آب و میزان تزریق دی اکسید کربن به میزان دلخواه از کلسیم و سختی آب دست پیدا کنید.
همچنین با اندازه گیری منظم و هفتگی می توانید سختی آب و غلظت کلسیم و منیزیم را زیر نظر داشته باشید تا چنانچه نیاز بود با تنظیم رآکتور این غلظت ها را تغییر دهید. از آن جایی که با گذشت زمان مرجان های آکواریوم شما رشد و تولید مثل می کنند و نیاز بیشتری به کلسیم، منیزیم و کربنات خواهند داشت، میزان مورد نیاز از کورالازاروس نیز به تدریج افزایش پیدا خواهد کرد.
توجه داشته باشید که هر آکواریوم مرجانی نیاز های خاص خود را دارد و ممکن است نیاز به کلسیم در آکواریوم شما آن قدر افزایش یابد که کورالازاروس به تنهایی جوابگوی آن نباشد. در این مواقع استفاده از مکمل های کلسیم تولید همین کمپانی و یا کمپانی های دیگر می تواند به شما در حفظ غلظت کلسیم کمک کند. همچنین شما می توانید با به کارگیری یک رآکتور بزرگتر میزان بیشتری از کورالازاروس را به کار گیرید.

نظر شما؟