در حال آماده سازی
Clarifi-SW

اطلاعات کلی:

- این محصول برایت ول ذرات معلق در آب آکواریوم را بر روی هم انباشته می کند تا راحت تر توسط سیستم فیلتراسیون آکواریوم تصفیه شوند و در نهایت آب آکواریوم شما تمیز تر و شفاف تر باشد.
- لطفا از این محصول در آکواریوم های آب شیرین استفاده نکنید چرا که فرمول خاص این ماده مخصوص استفاده در آکواریوم های آب شور و مرجانی است. برای آکواریوم های آب شیرین از محصول Clarifi-FW تولید همین شرکت استفاده نمایید.
- این محصول برای تمامی ماهی ها، بی مهرگان و ریزجلبک های آب شور ایمن است.

دستورالعمل:

لطفا از این محصول در آکواریوم های آب شیرین استفاده نکنید. در واقع تحقیقات گسترده نشان داده است که برای رسیدن به بهترین نتیجه در آکواریوم های آب شور و شیرین نیاز به مواد مختلف است. مواد فعال موجود در این محصول با آکواریوم های آب شیرین سازگاری ندارند.
لطفا قبل از مصرف به خوبی تکان دهید. این محصول باید طبق دوز مشخص و بعد از رقیق سازی استفاده شود و استفاده ی بی مورد می تواند به کدر شدن بیش از حد آب بینجامد.
همچنین در مدت استفاده از این محلول ممکن است عملکرد اسکیمر شما تغییر کند. به همین دلیل پس از استفاده مخزن اسکیمر را چک کنید و اگر نیاز بود آن را خالی کنید. در ضمن چنانچه فیلتر آکواریوم شما نیاز به تعویض یا شست و شو دارد، این کار را قبل از استفاده از این ماده انجام دهید.
دوز توصیه شده این محصول 1 میلی لیتر به ازای هر 40 لیتر آب آکواریوم است. قبل از مصرف 10 میلی لیتر از Clarifi-FW را با 250 میلی لیتر آب تصفیه شده رقیق کنید و به خوبی هم بزنید. محلول به دست آمده را به آرامی در مناطقی که جریان آب زیاد است بریزید. تکمیل فرآیند انباشته سازی حداقل نیاز به 12 ساعت زمان دارد و در صورت نیاز می توانید این کار را 24 ساعت بعد تکرار کنید. به یاد داشته باشید که حداکثر استفاده از این محصول 2 بار در هر 5 روز می باشد.
زردی آب آکواریوم که نتیجه ی انحلال مواد ارگانیک در آب است با این محصول بر طرف نمی شود. برای حل کردن این مشکل می توانید از کربن اکتیو یا رزین های سختی گیر مخصوص آکواریوم استفاده کنید.
لطفا توجه داشته باشید که این ماده می تواند به تمیزی آب آکواریوم شما کمک کند اما به تنهایی از عهده ی این کار بر نمی آید چرا که تمیزی آکواریوم به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای داشتن آکواریومی زیبا نیاز به رعایت نکات مختلفی در زمینه ی مواد داخل آکواریوم، فیلتراسیون، نحوه ی غذادهی و ... است و بهترین راه حل برای داشتن آکواریومی تمیز، مراقبت و رسیدگی مستمر است.

توضیحات

- فقط برای استفاده در آکواریوم های آب 

- برای آکواریوم های آب شور از محصول Clarifi-FW استفاده نمایید.

نظر شما؟