زوپلانکتون مایع كنت مارين

در حال آماده سازی
زوپلانکتون مایع

اطلاعات کلی:

محصول زوپلکس کنت مارین، سوسپانسیونی از زوپلانکتون های حاوی مقادیر زیادی اسید چرب امگا 3 و رنگدانه های کارتنوئید است. اندازه ی ذرات حدودا 800 میکرون است و برای بی مهرگان فیلتر کننده و ماهی های پلانکتون خوار ایده آل است. گونه ی زوپلانکتونی که در این محصول به کار رفته است سرشار از اسید چرب امگا 3، رنگدانه های بیولوژیک، فیبر و پروتئین است.

آنالیز محصول و عناصر تشکیل دهنده:

پروتئین: 0.3%
چربی: 0.3%
خاکستر (مواد معدنی): 0.1%
اسیدهای چرب امگا 3: 0.08%
رطوبت: 99.5%

دستورالعمل:

قبل از استفاده خوب تکان دهید. برای 200 لیتر آب آكواريوم، 5 تا 10 میلی لیتر (1 تا 2 قاشق چای خوری) از این محصول كنت مارين در جایی که جریان آب زیاد است یا به صورت هدفمند در جاهای خاص اضافه کنید. این کار را تا 3 بار در هفته می توانید انجام دهید. اگر آکواریوم مرجانی شما به شدت متراکم و شلوغ باشد شاید نیاز به دوز بیشتری داشته باشید. مانند هر غذای دیگری، استفاده ی بیش از حد می تواند بر کیفیت آب تاثیر منفی بگذارد.
بعد از باز شدن نیازی به نگهداری در یخچال نیست ولی در صورت نگهداری در یخچال عمر مفید محصول افزایش می یابد.
بهترین شیوه ی غذادهی، غذادهی هدفمند به تک تک موجودات آکواریوم است. شما می توانید با استفاده از سرنگ های بلند کنت مارین به راحتی این کار را انجام دهید.

توضیحات

برای نتیجه ی بهتر می توانید این محصول را به تناوب با محصولات دیگر کنت مارین مانند فیتوپلکس، میکرو ورت و کورال اکسل جایگزین کنید تا تنوع غذایی موجودات به محیط دریا شبیه تر شود.

مناسب برای:
- مرجان LPS
- مرجان SPS
- مرجان نرم
- پولیپ ها
- صدف ها
- دوکفه ای ها

 

نظر شما؟