کروماپلکس كنت مارين

در حال آماده سازی
کروماپلکس

اطلاعات کلی:

این محصول كنت مارين، ترکیبی منحصر به فرد از فیتوپلانکتون های پرورشی است و حاوی اسید های چرب و آمینو اسیدهای ضروری، فیبر و مقادیر زیادی کاروتنوئید می باشد. کارتنوئید موجود در این محصول به افزایش شدت رنگ های آبی، سبز، نارنجی، زرد و قرمز در بی مهرگان کمک می کند. همچنین این محصول می تواند به عنوان مکملی برای غذای زنده به کار رود. ذرات آن بین 5 تا 25 میکرون می باشد.
مواد غذایی موجود در فیتوپلانکتون به فیلترفیدر ها کمک می کند تا آمینو اسیدها و اسیدهای چرب را بهتر مصرف کنند. این ترکیبات متابولیسم را بهبود می بخشند و سیستم ایمنی و رنگ را تقویت می کنند. همچنین از بافت های حساس در برابر اشعه ی ماورای بنفش محافظت می کنند.

آنالیز محصول و عناصر تشکیل دهنده:

پروتئین: 0.4%
چربی: 0.2%
فیبر: 0.5%
رطوبت: 99%

دستورالعمل:

قبل از استفاده خوب تکان دهید. برای 200 لیتر آب آكواريوم، 5 تا 10 میلی لیتر (1 تا 2 قاشق چای خوری) از این محصول كنت مارين در جایی که جریان آب زیاد است یا به صورت هدفمند در جاهای خاص اضافه کنید. این کار را تا 3 بار در هفته می توانید انجام دهید. اگر آکواریوم مرجانی شما به شدت متراکم و شلوغ باشد شاید نیاز به دوز بیشتری داشته باشید. مانند هر غذای دیگری، استفاده ی بیش از حد می تواند بر کیفیت آب تاثیر منفی بگذارد.
بعد از باز شدن نیازی به نگهداری در یخچال نیست ولی در صورت نگهداری در یخچال عمر مفید محصول افزایش می یابد.
بهترین شیوه ی غذادهی، غذادهی هدفمند به تک تک موجودات آکواریوم است. شما می توانید با استفاده از سرنگ های بلند کنت مارین به راحتی این کار را انجام دهید.

توضیحات

برای نتیجه ی بهتر می توانید این محصول را به تناوب با محصولات دیگر کنت مارین مانند فیتوپلکس، میکرو ورت و کورال اکسل جایگزین کنید تا تنوع غذایی موجودات به محیط دریا شبیه تر شود.

نظر شما؟