فیتوپلکس كنت مارين

در حال آماده سازی
فیتوپلکس

اطلاعات کلی:

این محصول كنت مارين از فیتوپلانکتون های پرورشی طبیعی تولید شده است و پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی های ضروری را برای انواع بی مهرگان آب شور فراهم می کند. این محصول كنت مارين حاوی نانوکلروپسیس، تتراسلمیس و ایزو کرایسیس می باشد. ابعاد فیتوپلانکتون تاهیتیان از 2 تا 15میکرون می باشد.
محصول فیتوپلکس برای مرجان های SPS، اسفنج، صدف، اسکالوپ، خزه زیان، شقایق، گورگانیا، کرم های لوله ای و موجودات فیلتر کننده رژیمی مناسب حاوی فیتوپلانکتون های تک سلولی فراهم می کند.

آنالیز محصول و عناصر تشکیل دهنده:

پروتئین: 0.4%
چربی: 0.2%
فیبر: 1 %
رطوبت: 96%
اسیدهای چرب امگا 3: 0.02%

دستورالعمل:

قبل از استفاده خوب تکان دهید. برای 200 لیتر آب آكواريوم، 5 تا 10 میلی لیتر (1 تا 2 قاشق چای خوری) از این محصول كنت مارين در جایی که جریان آب زیاد است یا به صورت هدفمند در جاهای خاص اضافه کنید. این کار را تا 3 بار در هفته می توانید انجام دهید. اگر آکواریوم مرجانی شما به شدت متراکم و شلوغ باشد شاید نیاز به دوز بیشتری داشته باشید. مانند هر غذای دیگری، استفاده ی بیش از حد می تواند بر کیفیت آب تاثیر منفی بگذارد.
بعد از باز شدن نیازی به نگهداری در یخچال نیست ولی در صورت نگهداری در یخچال عمر مفید محصول افزایش می یابد.
بهترین شیوه ی غذادهی، غذادهی هدفمند به تک تک موجودات آکواریوم است. شما می توانید با استفاده از سرنگ های بلند کنت مارین به راحتی این کار را انجام دهید.

توضیحات

برای نتیجه ی بهتر می توانید این محصول را به تناوب با محصولات دیگر کنت مارین مانند کروماپلکس، میکرو ورت و کورال اکسل جایگزین کنید تا تنوع غذایی موجودات به محیط دریا شبیه تر شود.

مناسب برای:
- مرجان های SPS
- اسفنج ها
- صدف ها
- اسکالوپ ها
- خزه زیان
- شقایق ها
- گورگانیا
- کرم های لوله ای
- فیلتر فیدر ها

 

نظر شما؟