میکرو ورت كنت مارين

در حال آماده سازی
میکرو ورت

اطلاعات کلی:

این محصول كنت مارين، یک رژیم مغذی و متعادل برای مرجان ها، اسنفج ها، شقایق ها، گورگانیا، کرم لوله ای و دیگر موجودات فیلترکننده می باشد. این محصول سرشار از ویتامین و مواد معدنی طبیعی گرفته شده از اسپیرولینا و کلپ می باشد.

آنالیز محصول و عناصر تشکیل دهنده:

پروتئین: 3.3%
چربی: 0.8%
فیبر: 0.3%
رطوبت: 96%

دستورالعمل:

قبل از استفاده خوب تکان دهید. به ازای هر 4 لیتر آب آکواریو 1 تا 3 قطره از این محصول كنت مارين در جایی که جریان آب زیاد است اضافه کنید. این کار را تا 3 بار در هفته می توانید انجام دهید. اگر آکواریوم مرجانی شما به شدت متراکم و شلوغ باشد شاید نیاز به دوز بیشتری داشته باشید. مانند هر غذای دیگری، استفاده ی بیش از حد می تواند بر کیفیت آب تاثیر منفی بگذارد.
بعد از باز شدن نیازی به نگهداری در یخچال نیست ولی در صورت نگهداری در یخچال عمر مفید محصول افزایش می یابد.
بهترین شیوه ی غذادهی، غذادهی هدفمند به تک تک موجودات آکواریوم است. شما می توانید با استفاده از سرنگ های بلند کنت مارین به راحتی این کار را انجام دهید.

توضیحات

برای نتیجه ی بهتر می توانید این محصول را به تناوب با محصولات دیگر کنت مارین مانند فیتوپلکس، کروماپلکس و کورال اکسل جایگزین کنید تا تنوع غذایی موجودات به محیط دریا شبیه تر شود.

همچنین برای آن که سطح کلسیوم موجود در آب آکواریوم را تنظیم کنید می توانید از محصولات کالک واسر، کلسیوم مایع و توربوکلسیوم تولید همین شرکت استفاده کنید.

مناسب برای:
- مرجان ها
- اسفنج ها
- شقایق ها
- گورگانیا
- کرم لوله ای
- دیگر موجودات فیلتر کننده

 

نظر شما؟