کورال اکسل كنت مارين

در حال آماده سازی
کورال اکسل

اطلاعات کلی:

این محصول كنت مارين، پروتئین های مرکب و اسیدهای آمینه ی ضروری را برای تقویت و تحریک رشد مرجان ها فراهم می کند. استفاده ازاین محصول به هنگام تکه تکه شدن مرجان های سنگی پولیپ دار کوچک، پرورش مرجان های نرم، هشت مرجان ها و شقایق های کلونی، ایده آل و مناسب می باشد چرا که هضمی آسان دارد و تبدیل آن به انرژی برای مرجان ها بسیار ساده است.

دستورالعمل:

قبل از مصرف خوب تکان دهید. 5 تا 10 میلی لیتر ( یک تا دو قاشق چای خوری) به ازای هر 200 لیتر آب آکواریوم در نقاطی که جریان آب زیاد است یا به طور هدفمند در جاهای خاص اضافه کنید. در مواقع تکثیر مرجانی، باید هر روز این غذادهی تکرار شود. اگر آکواریوم مرجانی شما به شدت متراکم و شلوغ باشد شاید نیاز به دوز بیشتری داشته باشید. مانند هر غذای دیگری، استفاده ی بیش از حد می تواند بر کیفیت آب تاثیر منفی بگذارد.
بعد از باز شدن نیازی به نگهداری در یخچال نیست ولی در صورت نگهداری در یخچال عمر مفید محصول افزایش می یابد.
بهترین شیوه ی غذادهی، غذادهی هدفمند به تک تک موجودات آکواریوم است. شما می توانید با استفاده از سرنگ های بلند کنت مارین به راحتی این کار را انجام دهید.

توضیحات

برای نتیجه ی بهتر می توانید این محصول را به تناوب با محصولات دیگر کنت مارین مانند فیتوپلکس، کروماپلکس و میکرو ورت جایگزین کنید تا تنوع غذایی موجودات به محیط دریا شبیه تر شود.

همچنین برای آن که سطح کلسیوم موجود در آب آکواریوم را تنظیم کنید می توانید از محصولات کالک واسر، کلسیوم مایع و توربوکلسیوم تولید همین شرکت استفاده کنید.

نظر شما؟