تانگ گونه سفید

نام علمی:
Acanthurus nigricans
نام عمومی:
تانگ گونه سفید
خانواده:
Acanthuridae
نوع آب:
آب شور
دما:
22 تا 26 درجه سانتی گراد
PH:
8.1 تا 8.4
KH:
8 تا 12 dKH
سطح نگهداری:
متوسط
خاستگاه:
هاوایی، اندونزی
ابعاد:
20 سانتی متر
در حال آماده سازی
تانگ گونه سفید

رژیم غذایی:

گیاهخوار

اطلاعات کلی:

تانگ گونه سفید که به اسم های جراح ماهی گونه سفید یا جراح ماهی دورطلایی نیز شناخته می شود دارای بدنی بنفش و آبی رنگ است و در ناحیه ی گونه بین دهان و چشم ها لکه هایی سفید دارد. باله های این ماهی آبی تیره است که در حاشیه اندکی روشن تر می شوند. دم این ماهی آبی رنگ با خطی زرد و عمودی است. همچنین یک نوار زرد رنگ دور بدن این ماهی را گرفته است.
جراح گونه سفید به آکواریومی با حداقل 500 لیتر آب نیاز دارد تا بتواند به راحتی شنا کند. این ماهی نسبت به تانگ های دیگر پرخاشگر است اما با گونه های دیگر ماهی رفتاری صلح جویانه دارد.
اگر چه این ماهی غذای گوشتی نیز می خورد اما جلبک و خزه بخش مهمی از رژیم غذایی او را تشکیل می دهند و باعث تقویت سیستم ایمنی، کاهش پرخاشگری و بهبود وضعیت سلامت عمومی آن ها می شود. به همین خاطر سعی کنید حداقل هفته ای سه بار خزه ی خشک شده در اختیارش بگذارید. برای این کار می توانید خزه را به تکه ای سنگ درون آکواریوم گیر دهید و یا از گیره های مخصوص خزه استفاده کنید.

توضیحات

با توجه به اين كه موجودي ماهي ها و ريف ها و همچنين قيمت آن ها متغير است، شما مي توانيد در صورت تمايل به خريد، سفارش خود را در قسمت "نظر شما"، انتهاي همين صفحه، ثبت بفرماييد. لطفا در قسمت توضيحات حتماً شماره تماس خود را مرقوم فرماييد. در اسرع وقت جهت پيگيري سفارش و هماهنگي هاي لازم، با شما تماس گرفته مي شود.​

سایر محصولات در همین دسته

جراح چورون
جراح آشیل

نظر شما؟