غذای گرانولی آکواریوم سیستم

در حال آماده سازی
غذای گرانولی

اطلاعات کلی:

این محصول از کمپانی آکواریوم سیستم، غذایی گرانولی و کامل است که حاوی تمامی عناصر مورد نیاز گونه های دریایی است. این غذا با رنگ قرمز و جذابش ماهی های مختلف را به سمت خود جذب می کند و آن ها را به خوردن تحریک می کند. همچنین پروتئین های خوش طعم به همراه انواع آمینو اسید ها، اسید های چرب امگا 3 و ترکیبی سرشار از مولتی ویتامین ها و ویتامین ث پایدار همگی ترکیباتی هستند که این غذا را برای رشد انواع ماهی های آکواریومی آب شور و شیرین ایده آل می سازند و مقاومت آن ها را در برابر بیماری افزایش می دهند.
بعضی از گرانول ها با سرعت های مختلف در آب غرق می شوند و برخی دیگر بر سطح آب شناور می مانند تا ماهی ها در هر سطحی از آب آکواریوم بتوانند از این غذا تغذیه کنند.
- از سری محصولات غذایی آکواریوم سیستم
- رنگ و طعمی جذاب برای جذب انواع ماهی های بدغذا و سخت گیر
- سرشار از پروتئین و ویتامین
- سرشار آمینو اسید ها و اسیدهای چرب امگا 3
- گرانول های شناور و غیر شناور برای تغذیه انواع ماهی های آکواریوم در عمق های مختلف

آنالیز محصول و عناصر تشکیل دهنده:

پروتئین: 55%
چربی: 14%
فیبر: 0.4%
رطوبت: 11.1%

دستورالعمل:

این محصول در دو سایز ریز و درشت ارائه می شود. گرانول های سایز ریز قطری بین 0.8 تا 1.2 میلی متر دارند و گرانول های سایز درشت قطری بین 1.2 تا 1.5 میلی متر دارند. سایز محصول را با توجه به ابعاد دهان ماهی های خود انتخاب کنید.
به اندازه ای از این غذا به ماهی هایتان بدهید که بتوانند در مدت 2 تا 3 دقیقه مصرف كنند. تعداد دفعات غذا دهی 3 تا 4 بار در روز می باشد.

توضیحات

مناسب برای:
- ماهیان آب شور جلبک خوار
- ماهیان آب شیرین جلبک خوار
- سیکلید های آفریقایی

نظر شما؟